Zadbaj o relację z samym / samą sobą. 

ulotka_blizej siebie

Zapewne wiesz, jak wyobrażasz sobie swój idealny związek, czego oczekujesz od przyjaciół i rodziny, ale czy zastanawiałaś się kiedyś, jaką relację chciałbyś / chciałabyś mieć z samym / samą sobą? Jak chciałbyś / chciałabyś siebie samego / samą traktować?
Każdy z nas, mniej lub bardziej świadomie, szuka samego siebie. Chce siebie poznać i odnaleźć wewnętrznego przyjaciela. Gdy tego doświadczy, staje się wolny i żyje w zgodzie ze sobą. Gdy żyjemy zgodnie ze swoimi potrzebami i wartościami, możemy też wspierać i autentycznie być z innymi ludźmi.

Ze sobą jesteś częściej, niż z kimkolwiek innym. Ze sobą jesteś zawsze. Bardzo, bardzo blisko. To już wystarczający powód, żeby się sobą świadomie i z miłością zajmować. Wzmacniać tę ważną więź.

Podczas warsztatu:

– rozpoznasz swoje wartości, którymi warto kierować się w życiu
– nawiążesz głęboki kontakt z samym / samą sobą oparty na zaufaniu, prawdzie i empatii
– dowiesz się jak być swoim najlepszym przyjacielem / swoją najlepszą przyjaciółką
– skoncentrujesz się na swoim wewnętrznym świecie
– uświadomisz sobie, co przybliża Cię do bycia najlepszą wersją siebie
– nabierzesz odwagi do bycia sobą

POWIEDZ SWOJEMU ŻYCIU TAK I PRZYJDŹ NA WARSZTAT O BUDOWANIU RELACJI Z SAMYM SOBĄ!

Informacje organizacyjne:

– Termin: 25 kwietnia (sobota) w godzinach 10:00-14:00

– Inwestycja: 60 zł.

– O uczestnictwie decyduje kolejność mailowych zgłoszeń ( m.wolfartsamselska@wp.pl) i potwierdzenie udziału poprzez wpłatę 60zł. do 16 kwietnia na konto:

Magdalena Wolfart – Samselska
mBank: 56 1140 2004 0000 3402 7325 7956
z dopiskiem: BLIŻEJ SIEBIE

– Liczba uczestników: 12 osób

-Miejsce: Sensi Institut , ul. Bohomolca 17, Warszawa – Stary Żoliborz ( metro Plac Wilsona)

O prowadzącej:

Nazywam się Magdalena Wolfart – Samselska – jestem absolwentką pedagogiki, dyplomowanym doradcą zawodowym, certyfikowanym zen coachem, trenerem. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, studentami, kobietami przewlekle chorymi oraz osobami po 50 roku życia. Doświadczenie zdobyłam m.in. w projektach: „Reaktywacja 45+”, „Moje Życie – Mój Projekt”, “Przedsiębiorcza Uczelnia”, ”Nowe umiejętności – nowe możliwości”, “Otwarci na Jutro”. Dotychczas przeprowadziłam ponad tysiąc godzin indywidualnego i grupowego poradnictwa zawodowego i coachingu. Obecnie współpracuję z Centrum Pomocy Społecznej dla dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, Ośrodkiem Pomocy Społecznej dla Dzielnicy Ursynów, Wyższą Szkołą Technologii Informatycznych VIZJA, Akademią Kobiet Sukcesu, Akademią Leona Koźmińskiego oraz prowadzę prywatną praktykę jako doradca zawodowy i coach.