W życiu każdego z nas czasem zdarzają się takie momenty, że zapominamy o sobie. Pędzimy z domu do pracy, z pracy do domu, po drodze zakupy, różne zadania i obowiązki. Zmęczeni, sfrustrowani, zaganiani, nie mamy chwili, by pobyć ze sobą i zastanowić się nad tym co ważne.

Jeżeli:
– doświadczasz poczucia braku czasu, czujesz się przytłoczony i zmęczony codzienną bieganiną,
– chcesz na chwilę oderwać się od codzienności, odpocząć i zrelaksować się,
– chcesz spędzić czas aktywnie (fizycznie i mentalnie), w towarzystwie nastawionych na rozwój ludzi,
– czujesz potrzebę skontaktowania się ze sobą, swoimi emocjami i potrzebami,
– chcesz coś zmienić w swoim życiu, masz jakiś cel do zrealizowania, ale nie wiesz jak ruszyć,

Wyrusz z nami w drogę, której celem jest „Spotkanie ze sobą”.

Droga prowadzić nas będzie przez malowniczy rejon gór świętokrzyskich.

Święta Katarzyna – miejscowość leży w centrum Gór Świętokrzyskich, u podnóża najwyższego ich wzniesienia – Łysicy (612 m). Jest tu kościół i klasztor bernardynek.

Święty Krzyż – drugie co do wysokości wzniesienie w Górach Świętokrzyskich (595 m npm). W czasach pogańskich miejsce kultu Łady, Boda i Lela (Pogody, Śwista i Pośwista). Z tego czasu pochodzą wały kultowe opasujące wierzchołek. W miejscu dawnego kultu pogańskiego usytuowano zespół klasztorny Benedyktynów. Według Długosza obiekt powstał w 1006 r. Od średniowiecza miejsce było ośrodkiem kultu związanego z przechowywaniem tu relikwii Krzyża Świętego, stąd nazwa „Święty Krzyż”.

DZIEŃ 1

Pierwszym etapem podróży będzie”Spotkanie z autentycznością” – warsztat prowadzony w oparciu o metodę zen coachingu, na którym:

– doświadczysz autentycznej obecności,
– poznasz sposoby „powracania do siebie”
– nauczysz się przyglądać się sobie, swoim uczuciom i potrzebom,
– dowiesz się, jak pracować nad większym poczuciem autentyczności w życiu.

DZIEŃ 2

Drugiego dnia wyruszymy w drogę na Święty Krzyż – pozwoli to na doświadczenie metody coachingu w drodze, podczas której:

– popracujesz nad swoim celem w przestrzeni
– nauczysz się jak odczytywać „znaki i sygnały”, jakie znajdują się w naszym otoczeniu
– aktywnie spędzisz cały dzień poświęcając go tylko dla siebie

KTO PROWADZI:

Małgorzata Leduchowska – coach ACC ICF o specjalizacji coachingu w drodze, trener biznesu i rozwoju osobistego, podróżnik, autorka

Małgosia z wykształcenia jest socjologiem a na codzień wykonuje pracę trenera i coacha. Wspiera również trenerów i coachów nieustannie dbając o swój rozwój. Na początku podjęła się nauki w Szkole Trenerów Biznesu Grupy SET, a idąc za ciosem zdecydowała się na Szkołę Coachów Biznesu w tej samej firmie. To zaowocowało wielką pasją do coachingu, dzięki czemu dziś wspiera początkujących coachów dzieląc się z nimi swoją wiedzą.

Prywatnie pasjonują ją podróże. Szczególnie upodobała sobie styl tzw. „backpackingu”, czyli podróży najniższym kosztem. Jej wielki projekt, który realizuje to odwiedzenie wszystkich stolic Europejskich. Do dziś zobaczyła już ich 18.

Więcej na:
www.coachingwdrodze.pl

Karolina Prusińska – trener rozwoju osobistego, certyfikowany zen coach

Karolina z wykształcenia jest psychologiem, z zawodu trenerem i coachem. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako trener w dużej instytucji finansowej. Prowadzi szkolenia m.in. z komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i zarządzania emocjami.

Coachingiem zainteresowała się w 2012 roku. Ukończyła Szkołę Coachów Biznesu w Grupie SET oraz Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego w Pracowni Coachingu NOVO. Umiejętności coachingowe rozwijała pod okiem certyfikowanych przez ICF coachów. W 2014 roku ukończyła roczny Trening Zen Cochingu, prowadzony m.in. przez twórcę metody – Kåre Landfalda i uzyskała certyfikat zen coacha.

Coaching wykorzystuje zarówno w środowisku biznesowych, pracując z menadżerami i specjalistami, jak i w praktyce pozabiznesowej, w tematach związanych z life coachingiem i coachingiem kariery.

Interesuje ją szeroko pojęty rozwój, poszukiwanie metod wspomagania ludzi w procesie zmiany, odkrywania ich potencjału, rozwijania umiejętności słuchania siebie, swojego ciała i podążania za swoją wewnętrzną mądrością.

Wolny czas poświęca na czytanie, gotowanie, spacery, jogę i medytację.
Więcej na stronie:
www.prusinska.pl

Warunki uczestnictwa:

– koszt całego warsztatu to 650zł za 2 dni szkoleniowe w tym cena noclegu w uroczych bielonych chatkach z pełnym wyposażeniem

Jednak:

– jeżeli zdecydujesz się na zakup szkolenia do 15 kwietnia – cena wynosi tylko 550zł (to aż 100zł taniej!)

– jeżeli zdecydujesz się na zakup między 16 kwietnia a 15 maja – cena wynosi jedyne 600zł (to aż 50zł taniej!)

– po 15 maja cena wynosi 650zł

Więcej informacji na temat warsztatu udziela – Małgorzata Leduchowska 512-352-979

ZAPRASZAMY!