Katarzyna Gruk

Katarzyna Gruk

Katarzyna Gruk

Co oferuję Autorskie warsztaty dla kobiet w duchu Zen Coachingu  „Jesteś piękna , taka jaka jesteś !”

Indywidualne sesje coachingowe.

Dla kogo Specjalizuję się w pracy z kobietami.

Sesje indywidualne prowadzę też dla mężczyzn.

Jak pracuję

Każdy jest inny, jedyny, piękny i niepowtarzalny. Wiem ,że wszystko mamy w sobie, nic nie musimy zmieniać, ulepszać, naprawiać – pomagam moim klientom to odnaleźć, uwierzyć i pokazać światu . Każde spotkanie z moim klientem jest niepowtarzalne , tyle samo daję , co dostaję od moich klientów. Za co jestem bardzo wdzięczna.

Ceny Sesje indywidualne 150 zł /h

Program indywidualny „Jesteś piękna, taka jaka jesteś!”  1876 zł

Warsztaty wyjazdowe – 1200 zł

Telefon 512 852 873
E-mail info@akademiaszczesliwychkobiet.pl
www www.akademiaszczesliwychkobiet.pl

www.twojasesja.com

O mnie Certyfikowany coach w Międzynarodowej wspólnocie Zen Coachingu, trener, mentor, charakteryzator, stylistka, producentka sesji zdjęciowych, artysta plastyk.

Założycielka Akademii Szczęśliwych Kobiet,  współwłaścicielka firmy Twoja Sesja www.twojasesja.com – profesjonalne sesje biznesowe i kobiece, współautorka programu Luksus bycia sobą.

Absolwentka Integralnego Studium Rozwoju osobistego dla Trenera i Lidera Dojrzewalni Róż, Akademii Marki z Klasą , Treningu Zen Coachingu, Studium Psychologii Procesu, Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji, wizażu i stylizacji, Akademii Trenerów Marschall Polska. Współpracuje z Givenchy, Guerlain, Bourjois. Przez wiele lat pracowała jako charakteryzator w TV Polsat, TVP, TVN, Endemol Polska. Współpraca charakteryzatorska przy programie „Tomasz Lis na żywo”, gdzie charakteryzowała gości ekskluzywnych wywiadów Tomasza Lisa, min. z Hilary Clinton, Lechem Wałęsą, Donaldem Tuskiem, Justyną Kowalczyk i wieloma innymi. Założycielka firmy szkoleniowej, gdzie jako trener zrealizowała szereg szkoleń z dress codu, kreacji wizerunki i wizażu min. dla PZU SA, General Motors, Reiffeisen Bank, Bonduell, Warta i wielu innych. Były wykładowca wizażu i stylizacji w szkole kosmetycznej i fryzjerskiej ZDZ Podwale. Wolontariusz fundacji Piękniejsze Życie, gdzie prowadzi warsztaty nauki makijażu dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego.