Marta Łysoń

zdjęcie (72 of 102)
Co oferuję Oferuję sesje w podejściu Zen Coachingu, które prowadzą ku większej bliskości z samym sobą, pomagają odkrywać za czym tęskni nasze serce, jak również prowadzą ku większej jasności jak kreować spełnione życie.
Dla kogo Dla każdego kto chce wieść spełnione, pełne autentyczności życie.
Jak pracuję Oferuję indywidualne sesje coachingowe stacjonarnie w Warszawie oraz Andrychowie, jak również on-line poprzez Skype lub Messenger. Prowadzę również warsztaty grupowe.
Ceny 150 zł. za sesję 60 minut.
Telefon 886 937 099
e-mail martazencoaching@gmail.com
www
o mnie

Jestem certyfikowanym coachem oferującym wsparcie w podejściu Zen Coachingowym, którego kluczowym elementem wewnętrznej transformacji jest świadomość tego, co się dzieje w nas Teraz. Od 2017 roku wspieram również społeczność polskich coachów Zen Coachingu pełniąc funkcję prezesa Stowarzyszenia Coachów Zen Coachingu.

Zawód coacha wybrałam, ponieważ sprawia mi ogromną radość wspieranie innych w odkrywaniu ich wewnętrznego piękna i mocy :-).

Zapraszam Cię do dania sobie możliwości doświadczenia prostoty oraz mocy kryjącej się w podejściu Zen Coachingowym poprzez sesje indywidualne, lub/jak również uczestnictwo w moich warsztatach.