Aneta Antkiewicz

Aneta  Antkiewicz

Aneta Antkiewicz

Co oferuję Sesje Zen coachingowe w Warszawie lub on-line oraz warsztaty
i praktykę słuchania w ramach mojego programu zmiany osobistej „Bliżej siebie”.
We wszystkich tych aktywnościach oferuję proces Zen coachingowy, charakteryzujący się prostotą, delikatnością i niezawodnością.
Dla kogo
Dla osób, które stoją przed trudną decyzją zawodową lub życiową, nie mogą osiągnąć tego, na czym im zależy lub utknęły w jakimś miejscu. Proponuję wówczas kilka sesji, które umożliwiają uzyskanie innej perspektywy w patrzeniu na swoje sprawy oraz nabranie większej jasności i pewności.
Do dłuższego cyklu pracy w ramach sesji lub programu „Bliżej siebie” zapraszam osoby, które podejmują wysiłki, żeby lepiej żyć
i czują niedosyt po swoich dotychczasowych działaniach rozwojowych.
Także dla tych, które już spróbowały bycia w przestrzeni medytacyjnej lub empatycznej i chcą w niej doświadczyć innych jakości.
jak pracuję Sesje, zajęcia warsztatowe i praktykę słuchania prowadzę w oparciu o proces Zen coachingowy z wykorzystaniem własnego doświadczenia w Minfulness, NVC, Focusing i innych podejść integrujących i pogłębiających kontakt z ciałem, emocjami, umysłem i sercem.
Ceny Cennik podstawowy za sesję: za 1 h na bezpośrednim spotkaniu lub poprzez skype – 150 zł.
Warsztaty, sprawdź na mojej stronie http://www.wpelni.pl
Telefon Kom: 606 207 540

Skype: aneta.antkiewicz1

email kontakt@wpelni.pl
www www.wpelni.pl

http://www.facebook.com/Aneta.Antkiewicz.Zen.Coaching

o mnie Zen Coaching jest dla mnie przede wszystkim sposobem, w jaki warto żyć i pozostawać w kontakcie ze sobą i innymi ludźmi. Skuteczności działania procesu Zen coachingowego i jego jakości doświadczam codziennie w moim życiu prywatnym, a także zawodowym, kiedy oferuję sesję lub zajęcia.
Od czerwca 2014 r. prowadzę blog www.wpelni.pl . Jestem też obecna na międzynarodowym blogu na www.zen-coaching.com
Tytuł Zen Coacha uzyskałam w marcu 2013 r. po ukończeniu rocznego Zen Coaching Training prowadzonego przez Kåre Landfalda. Obecnie biorę udział w Treningu Zen Coaching na 2. Poziomie.Więcej o mnie i mojej praktyce na: http://www.wpelni.pl/about.html