Anna Gołąb

   

Anna Gołąb

Anna Gołąb

Co oferuję  Oferuję sesje  Zen Coachingu oparte na empatycznym słuchaniu i byciu z klientem oraz podążaniu z uważnością za jego procesem w atmosferze zaufania do mądrości, siły i pełni klienta.
Chociaż sesje Zen Coachingu są podróżą wewnętrzną to zazwyczaj powodują też zwiększenie zdolności do radzenia sobie z sytuacjami życiowymi w konstruktywny i kreatywny sposób.
Dla kogo  Dla wszystkich zainteresowanych.Zapraszam na darmową sesję Zen Coachingu aby poznać jego smak i sprawdzić, czy spełnia oczekiwania.
Jak pracuję Zapraszam na sesje indywidualne
/także skypowe/
oraz na warsztaty  wprowadzające do Zen coachingu /3 godzinne/.
Ceny  Pierwsza sesja gratis, po której można podjąć decyzję o następnych.
Sesja  50-60min – 100pln
Pakiet 5 sesji – 400pln
Pakiet 10 sesji – 800pln
Na życzenie wystawiam rachunki.
Telefon 501143598
email anna.golab@zencoach.com.pl
www www.zencoach.com.pl
o mnie Certyfikat Zen – Coacha jest integracją moich wieloletnich doświadczeń zawodowych i  medytacyjnych.
Moim pragnieniem – od zawsze – było zgłębienie tajemnic natury ludzkiej. Odpowiedzi szukałam studiując a następnie praktykując zawód psychologa i pedagoga oraz studiując i praktykując różne formy medytacji, głównie Zen, zarówno w kraju jak i na Dalekim Wschodzie.
Interesuję się także zastosowaniem stanu uważności/mindfulness/ w redukcji stresu i zapobieganiu depresji oraz treningami rozwijania współczucia dla samego siebie oraz empatii dla innych.
Fascynuje mnie  też psychologia zorientowana na proces, psychologia archetypów, baśnie i ich wpływ na rozwój człowieka.
Od wielu lat jestem związana (jako współzałożyciel i lider) ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji i Psychologii – Baśni Świat Dziecka oraz ze Społecznym Przedszkolem Baśniowy Świat Dziecka  gdzie dzieci mogą rozwijać swój wrodzony potencjał, być naprawdę sobą w bezpiecznym otoczeniu, mają czas i przestrzeń na swobodną, spontaniczną zabawę  wyzwalającą radość i kreatywność; rozwijają  inteligencję emocjonalną i empatię, uczą się współpracy, asertywnej komunikacji, rozwiązywania konfliktów drogą mediacji i negocjacji, poznają baśnie i mają możliwość różnorodnych działań twórczych na motywach baśniowych, tworzą też swoje własne bajki i opowieści.
A ja wciąż uczę się od dzieci bycia „tu i teraz”, radości, spontaniczności i kreatywności oraz zaangażowania w każdą najdrobniejszą czynność z pełną uwagą i pasją. Praca z dziećmi jest też dla mnie nieustającym treningiem cierpliwości, uważności, asertywności i komunikacji opartej na empatycznym słuchaniu.
Poza tym nasze przedszkole to też jest biznes którym rządzą prawa rynku. Na szczęście jest to dla mnie  „biznes spełnionych marzeń” – z własnego doświadczenia wiem, że marzenia warto i można spełniać, chociaż po drodze czasem bywa ciężko i przydaje się wsparcie jakie może dać np. Zen Coach.