Elżbieta Buszkiewicz

 

Elżbieta Buszkiewicz

Elżbieta Buszkiewicz

Co oferuję  Stosuję coaching oparty na metodyce Coach Wise, czyli wyznaję zasadę, że w coachingu chodzi o wspomaganie ludzi w zdobywaniu tego, czego pragną bez robienia tego za nich lub mówienia, co mają zrobić. Zasady, na których się opiera praca z klientem to: zaufanie, tworzenie, obecność, partnerstwo oraz „tak, i …”. We wszystkich tych zasadach wspiera mnie Zen Coaching ze swoją uważnością, empatią i współodczuwaniem w podążaniu za klientem. Tak więc klient może się spodziewać tego, że będzie bezpieczny i empatycznie wysłuchany.Proces wygląda tak: zadawanie pytań, słuchanie, odzwierciedlanie i wspieranie.
Dla kogo  Oferuję coaching osobom będącym w wewnętrznej podróży a także potrzebującym wsparcia w osiągnięciu celu, lub w odnajdywaniu swoich potencjałów i pragnień.
Jak pracuję  Pracuję w formie warsztatów wprowadzających do metody NVC oraz rozwojowych oraz prowadząc sesje coachingowe indywidualne w kontakcie bezpośrednim i przez Skype.
Ceny  Cena od 80 zł do 250 zł za godzinną sesję. Pierwsza sesja gratis, która służy wzajemnemu poznaniu/rozpoznaniu coacha i klienta, po którym obie strony decydują się czy chcą pracować dalej razem.
Telefon  62 761 33 35

501 930 022

email  buszela@wp.pl
www   
o mnie  Wiele lat byłam managerem, liderem, osiągnęłam wiele sukcesów wykorzystując zdolności organizatorskie, wizjonerskie i korzystając z intuicji. Stawiałam na rozwój pracowników, jako największe bogactwo firmy. Teraz pracuję jako trener i coach. Jedną z najważniejszych rzeczy w życiu moim zdaniem jest satysfakcjonująca komunikacja oparta na empatii. Cenię sobie miłość, uważność, wolność, autonomię i rozwój osobisty. Chcę wzbogacać życie innych – tych, którzy o to proszą. Potrafię słuchać siebie i innych. Żyję w zgodzie ze sobą, zaprzyjaźniona z intuicją, wewnętrznie spójna.