Klaudia Kolarczyk

Klaudia Kolarczyk
Co oferuję Zen Coaching,   Life Coaching
Dla kogo Zapraszam wszystkich, każdego kto szuka zmiany, chce się rozwijać, kto ma problem lub kto chce zrozumieć siebie.
Jak pracuję Prowadzę sesje indywidualne z preferencją face to face, w gabinecie / biurze / via skype/ dojeżdżam do  domu klienta/ zgodnie z jego życzeniem i oczekiwaniami.
Ceny Gabinet/biuro – 120-150 zł (60-100 min)
Dojazd do klienta na terenie Warszawy – (120-150 zł) (60-100 min)
Telefon 792-458-344
email lifecoaching.k@gmail.com
www
o mnie Jestem certyfikowanym Zen Coachem i Life Coachem (ACSTH). Rozpoczynam także 2-letni program Oxfordzki dla Coachów, aby pogłębić swoją wiedzę i praktykę w obszarze Coachingu i Mentoringu. Kieruję się wszystkimi zasadami zgodnymi z etyką Coacha ICF (International Coaching Federation). Celem prowadzonych przeze mnie spotkań coachingowych jest wspieranie klienta w duchu parnerskiej relacji. Intensywnie się rozwijam w branży, łącząc ducha z materią, idee z praktyką – spotykając się nie tyle z klientem ile z człowiekiem w którym zawsze jest obecne Światło. I z tą iskrą zawsze pracujemy, ponieważ jest największym potencjałem, który zawsze wiedzie do nowych rozwiązań i głębokich wglądów. Coaching to odkrywanie zasobów dzięki którym każdy poznaje siebie i zaczyna żyć świadomie przekraczając swoje ograniczenia. Zapraszam z serca!