Małgorzata Nowicka

malgorzata_nowicka_zen_coach (1)

Małgorzata Nowicka

Co oferuję Oferuję indywidualne sesje rozwoju w nurcie Zen.

Oferuję dwa nurty pracy jeden:

  • Biznesowy: misją jest wspieranie przedsiębiorców, oraz osób mającym wpływ na biznes, w prowadzeniu świadomego biznesu poprzez budowanie mentalnych fundamentów ich biznesów, tak aby firmy te były:
  • dostawcą z wyboru,
  • pracodawcą z wyboru
  • oraz miejscem inwestycji z wyboru,

a tym samym aby właściciel kochał swój biznes i był z niego dumny.

Główne przesłanie:  tchnij serce swój biznes, bądź przywódcą o jakim marzyłeś/aś, stwórz swój biznes tak aby wyrażać się w nim w pełni, kreuj, raduj się, ciesz się Drogą.

  • Indywidualny: „be happy” to główne przesłanie 😊 zmień swoje życie na takie do jakiego zostałeś/aś powołany/a.
Dla kogo
  • Dla właścicieli firm, managerów, liderów, project managerów, scrum masterów, handlowców, którzy chcą cieszyć się Drogą biznesu i życia, pracując nad własną samo-świadomością
  • Dla wszystkich, którzy są zmęczeni szukaniem „na zewnątrz” i pragną połączenia ze sobą i wyrażania swojej wrodzonej indywidualności.
Jak pracuję Pracuję z Tobą przede wszystkim jako z osobą, a nie problemem, który należy rozwiązać. Moim celem w pracy z Tobą jest stworzenie przestrzeni i relacji, w której możesz być autentyczną osobą, być sobą, ściągnąć maski jakie założyłaś/eś, tak abyś dotarła/ł do swojej prawdziwej natury. We współpracy ze mną doświadczysz głębokiej empatii, akceptacji, szacunku i braku oceny.

Pracuję indywidualnie w cyklicznych spotkaniach – sesjach 1 godzinnych. Spotkania odbywają się stacjonarnie lub przez Skype.

Ceny 120-140zł za godzinę
Telefon 503161052
email malgorzata.nowicka@bld.com.pl
www  Biznesowa

Indywidualna

o mnie Najważniejsze obecnie w mojej   pracy jest doświadczenie, własny rozwój indywidualny, intuicja, umiejętność „czytania między wierszami”, uważność tego co się wydarza, zmysł obserwatora i chęć rozwoju innych, aby pracowali i żyli w pełni wykorzystując swój potencjał. Pomagam dostrzec to co jest niewidoczne na pierwszy rzut oka, a w czym tkwi źródło wewnętrznej transformacji, życia w wewnętrznym połączeniu ze sobą i świadomości tego co się wydarza na zewnątrz i wewnątrz klienta.

 

Reklamy