Kamila Jastrzębska

Kamila Jastrzębska

Kamila Jastrzębska

Co oferuję Oferuję sesje coachingu jako wsparcie procesu zmiany w życiu osobistym i zawodowym. Zmiany zarówno tej przychodzącej z zewnątrz, która przydarza nam się znienacka, jak i tej wynikającej z wewnętrznego pragnienia, która czasem rodzi się z trudem i może skorzystać na obecności sprawnej akuszerki.
W swojej pracy jako coach integruję podejście coachingu skoncentrowanego na rozwiązaniach i Zen Coachingu. Wychodzę z założenia, że klient ma w sobie wszystko, co jest potrzebne, żeby zmierzyć się z tym, co niesie rzeczywistość i osiągnąć to, czego naprawdę pragnie.
Tworzę bezpieczną, pełną empatii i zaufania przestrzeń, w której możemy wspólnie odkrywać wewnętrzną mądrość klienta, wykorzystywać jego zdolność do podejmowania decyzji i wcielania ich w życie oraz wzmacniać jego wewnętrzne centrum kreatywnośći, spokoju i równowagi.
Dla kogo Dla tych osób, które chcą w swoim życiu wprowadzić mniejsze i większe zmiany – zarówno niematerialne (przekonań, czy nawyków), jak i materialne,  rozumiane jako osiągnięcie realnych celów w świecie zewnętrznym (np. zdobycie kwalifikacji, zmiana pracy, realizacja ważnego projektu w sferze biznesowej).
Dla każdego, kto potrzebuje więcej jasności, spokoju i osadzenia w rzeczywistości po niespodziewanej zmianie.
Również dla tych osób, które w trakcie pojedynczej sesji coachingu chcą uzyskać jasność lub podjąć decyzję w ważnym dla nich temacie, korzystając z bezpiecznej i uważnej obecności coacha.
Jak pracuję Prowadzę indywidualne sesje osobiście i przez Skype  – w języku polskim lub angielskim.
W zależności od potrzeb można umówić się na pojedynczą sesję lub pakiet 5 czy 10 sesji. Sesja trwa 60 minut.
Przed podjęciem decyzji o umówieniu się na pierwszy pakiet sesji oferuję udział w bezpłatnym, czterdziestominutowym spotkaniu, którego celem jest ustalenie pożądanych rezultatów coachingu i zasad współpracy. Jest to też czas na wypróbowanie, jak klient czuje się z takim coachingiem, jaki stosuję.
Ceny Pojedyncza sesja: 200 zł
Pakiet 5 sesji + sesja wstępna gratis: 800 zł
Pakiet 10 sesji + sesja wstępna gratis: 1500 zł
Na życzenie wystawiam faktury VAT
Jeśli masz motywację do zmiany, a cena coachingu jest jedyną przeszkodą, napisz do mnie lub zadzwoń – znajdziemy kreatywne rozwiązanie
Telefon +48 502737510
email Kamila.Jastrzebska@wp.pl
www
o mnie W pierwszej kolejności jestem człowiekiem, potem kobietą, coachem i trenerką rozwoju osobistego, a w chwilach wolnych również projektantką biżuterii. Fascynuje mnie stosowanie coachingu i metody Porozumienia Bez Przemocy (NVC) w kontekście wprowadzania zmian w życiu i biznesie.
W życiu i pracy ważne są dla mnie takie wartości, jak poszanowanie godności ludzkiej, wolność wyboru, uczciwość i szczerość.
Reklamy